Sepetim ( 0 )
Kategoriler

BAYİİLİK SİSTEMİ

BAYİİLİK SİSTEMİ UYGULAMASI

Bayiilik sistemi özellikle ve öncelikle ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları için geliştirmiş olduğumuz bir sistemdir.

Bayii üyemiz olmak için, normal üyelik şartlarında olduğu gibi, herhangi bir ücret ödemesi yapmanız gerekmez. Sitemize ücretsiz üye olduktan sonra bizimle iletişime geçerek bayii olmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.  

Bayiiliğinizin başlatılması için ilk sefere mahsus olmak üzere size özel olarak en az %35 oranında indirim sağlayacak bir İNDİRİM ÇEKİ tarafımızca size iletilecektir. En az 10 çanta / ya da eşdeğer bir sipariş vereceğiniz ilk siparişinizde bu çeki kullanarak toplam sipariş tutarınız üzerinden en az %35 indirimli olarak ürünlerinizi alabilirsiniz.

Bu siparişinizden sonra tarafımızca üyeliğiniz “bayii üye” durumuna getirilir ve bundan sonra tüm ürünlerin fiyatlarını bayii fiyatı üzerinden görür ve  adet şartı olmadan bayii fiyatı üzerinden sipariş verebilirsiniz. (125 TL altı siparişlerde kargo ücreti eklenmeye devam edecektir)

Bayiimiz olduktan sonra size ayrıca artan sipariş miktarlarına göre ek indirimler sağlayacak yeni çekler tanımlanarak tarafınıza iletilecektir.

Bayiilik sistemimizde ürünlerimizi %50 ye varan indirimler ile alabilir dolayısı ile 50 TL ye aldığınız bir ürünü satış fiyatı olan 100 TL ye sattığınız zaman % 100 kar etme imkanı bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Bayiimizin bulunduğu bölgenin nüfus yoğunluğuna ve ilgili bölgedeki bayiimizin taleplerine bağlı olarak belirli bölgeler için tek bayiimiz olacak şekilde planlama yapmaktayız. Bu nedenle daha önce bölgenizde bayilik verilmiş bir üyemiz varsa ve aktif şekilde çalışmaya devam ediyorsak bayilik talebinizin en başında bu durum tarafınıza belirtilerek bayilik talebiniz başlatılamayabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Sizi de ortağımız olarak görmekten onur duyacağımızı belirtir, birlikte bol kazançlı günler dileriz.